Şirket
Biz kimiz ?
Turan Ambalaj, bugün temel olarak thermoform teknolojisini kullanarak ABS, PS, PP ve PVC hammaddeleriyle farklı ebat ve hacimlerde plastik ayran, yoğurt, meyve suyu, margarin ve deterjan kap ve kapakların üretimini yapan, ulusal ve uluslararası pazara yönelik çalışan bir sanayi kuruluşudur. Bu temel sektörler dışında; ABS, PS, PP, PVC hammaddelerinden yapılan plastik levha üretimini de gerçekleştirmektedir.

Modern müşteri taleplerine uyum sağlamak amacı ile sürekli geliştirdiğimiz ve gelişen trendleri yakından izleyerek yön verdiğimiz teknolojimiz sayesinde en yüksek verimlilikte, en yüksek kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerin artan verimliliği ve daha uzun raf ömrü ile sektöre öncülük ediyoruz.Turan Ambalaj, günümüzün en ileri teknolojisi ile donatılmış plastik
üretim kompleksine sahiptir. Günümüzde Yusuf Turan yönetimi ile yürütülen, 100'ü aşkın çalışanı ile Türkiye'nin önde gelen plastik kuruluşları arasında faaliyet göstermektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ve pazar ihtiyaçlarını yakından takip eden dinamik ekibimizle müşterilerimiz, kendi müşterilerine en kaliteli ve doğru ürünleri sunmaları için gelişiyoruz, öğreniyoruz, sunuyoruz.
Copyright © 2015 Turan Plastik | All Rights Reserved
Design By AıuraMedia